مسکو - سنت پترزبورگ

اطلاعات بیشتر

انگلیس

تایلند

طاها سفیر پارسه به عنوان مجری انحصاری اکثر خطوط پروازی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی با استفاده از امکانات ویژه ای که برای مسافران گرامی فراهم نموده ، امکان فروش و صدور کلیه خطوط داخلی و خارجی ایران و جهان را بدون مراجعه حضوری دارا می باشد .
شرکت خدمات مسافرتی طاها سفیر پارسه در راستای رفاه مشتریان خود اقدام به ارائه خدمات اخذ ویزا از سفارتخانه های داخل و خارج از کشور نموده است . همچنین در زمینه وقت سفارت با سالها تجربه موفق در صنعت گردشگری مفتخر است خدمات خود را توسط کادری مجرب و کارآزموده ، به مسافران ارجمند ارائه دهد .
ادامه مطلب
طاها سفیر پارسه برای بالا بردن سطح رضایتمندی مسافران گرامی از طریق دفاتر داخلی و خارجی خود در شهر ها و کشورهای مختلف ، توانایی رزرواسیون اکثر هتل های 2 تا 5 ستاره لوکس در سراسر ایران و دنیا را متناسب با سلیقه و بودجه هر متقاضی و بر اساس امکانات و محل قرارگیری هتل ها دارا می باشد.

از خدمات طاها سفیر پارسه به مسافرین گرامی انجام ترانسفرهای گروهی و شخصی به صورت 24 ساعته می باشد . درترانسفرهای شخصی یا به اصطلاح VIP  راننده ای حرفه ای مسافر را در فرودگاه ملاقات کرده و با حداکثر دقت و راحتی ، مسافر را به مقصد ( هتل یا مکانی که برای مسافر ذخیره جا گردیده است ) انتقال خواهد داد.

ادامه مطلب
این بیمه نامه اشخاصى را که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند تحت پوشش بیمه قرار مى دهد و اعتبار آن در خارج از کشور بوده و کلیه خدمات موضوع این بیمه نامه با توجه به قرارداد فى مابین مطابق با شرایط عمومى ، توسط شبکه بین المللى شرکت کمک رسانى آکسا تضمین و ارائه مى گردد .
ادامه مطلب

تورهای انفرادی یا اختصاصی شامل سفرهایی است که مسافر مقصد را از میان گزینه‌هایی که از سوی آژانس به وی ارائه میگردد انتخاب میکند ، با این تفاوت که الزامی به استفاده از همه خدمات حین سفر ندارید.

ادامه مطلب
Back to top