مسکو - سنت پترزبورگ

اطلاعات بیشتر

انگلیس

تایلند

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری طاها سفیر پارسه ( مسئولیت محدود ) ، از تابستان سال 1392 فعالیت مستمر خود را در صنعت توریسم و گردشگری آغاز نموده و با دریافت مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران ، افتخار دارد در زمینه فروش بلیت همه ایرلاین ها در کلیه مسیرهای داخلی و خارجی و همچنین در زمینه فروش تورهای داخلی و خارجی مورد تقاضا مسافران گرامی ، با تکیه بر توانایی پرسنل مجرب و با تجربه خود ، به هموطنان عزیز خدمات رسانی کند .

وب سايت طاها سفیر پارسه با توجه به فقدان يک منبع و ماخذ کامل برای کسب اطلاعات سفر از طریق شبکه های مجازی و اینترنت راه اندازی شده تا بتواند گامی درجهت اطلاع رسانی مسافرین گرامی درباره هر آنجه از سفر باید بدانند بردارد . وجود مکانهاي ديدني بسياري که به دليل عدم معرفي صحيح و کامل از ديد بسياري از مسافران پنهان مانده ما را بر ان داشته است که از طریق وب سايت خود ، اين مکانها و نقاط ديدني را به بهترين شکل ممکن به هموطنان عزيز معرفي نمايد و با ارایه نرخ های مطلوب برای تورها  و پروازهایی که مورد نیاز مسافرین است رضایت آنان را به دست آورد .

تیم ما در محیطی گرم و دوستانه هدف نهایی خود را در ارائه کلیه خدمات با قدرت و با هدف خدمتگزاری به بهترین کیفیت به مشتریان که درنهایت منجر به تکریم و خشنودی مسافر میگردد قرار داده است .

خدماتی که توسط آژانس طاها سفیر پارسه ارائه میگردد عبارتند از :

1 – صدور بلیت پروازهای داخلی و خارجی ایران و جهان

2 – رزرواسیون هتل در سراسر جهان

3 – صدور بیمه نامه مسافرتی

4 – اخذ ویزا و وقت سفارت

5 – اجرای تورهای انفرادی و گروهی

6 – هماهنگی جهت ترانسفر فرودگاهی

Back to top